Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur Ücretsiz İlan Ver!

Çağrı Merkezi / (0850) 8403205

Arsa Yatırımlarını Neye Göre Yapalım?

Anasayfa Haber ve Duyurular Arsa Yatırımlarını Neye Göre Yapalım?
Sevdiklerinizle Paylaşın

Arsa Yatırımlarını Neye Göre Yapalım?

Bir yer düşünün, siz hayal ediyorsunuz ve saniyesinde sizin için gerçekleştirip önünüze geliyor. Hayallerinizde arsa mı var hayal ediyorsunuz giriyorsunuz anında hayalleriniz gerçekleşiyor ve önünüze geliyor. Gelişen teknolojiyle birlikte bütün bu hayallerin hepsi mümkün. Sadece hayal etmek düşünmek ve tek bir tuşa basmakla bunun için yeterli olacaktır. Çatalca’da Sahibinden Satılık Arsa diyorsunuz bütün özellikleri size sunuluyor. Size ise bu saatten sonra sadece arayıp alıyorum demek kalıyor. Teknoloji hayallerimizi önünüze seriyor.

Arsa Yatırımlarını Neye Göre Yapalım?

Arsa üzerine yatırım yaparken dikkat edilmesi gereken oldukça önemli unsurlar bulunmaktadır. Öncelikle İncelenen bölgenin hangi bölgelerinde ne gibi gelişmeler vardır, kafamızdaki hangi projeler nereye yapılacak, su havzalarını ve havzalara verilecek olan imar durumlarının tamamen bilinmesi gerektiğini, en doğru yatırım için en doğru bilgiye sahip olunması gerekmektedir. Arnavutköy’den çatalca ya kadar uzanan oldukça geniş bir arsa portföyleri bulunmaktadır. İsterseniz internet üzerinden Arnavutköy de sahibinden satılık arsa fiyatları yazdığınız takdirde hem arsa hem de tüm yatırımları için en doğru bilgileri isterseniz de bölgedeki herhangi bir emlak ofisine gidip sahibinden satılık arsa fiyatlarının yanında sahibinden satılık dairelerde bulabilirsiniz.

İstanbul’da Arsa Bizden Alınır

İstanbul’un en gözde yatırım merkezi olan Arnavut köyde benimde bir arsam olsun diyorsanız işte size sahibinden satılık arsa tüyoları. Öncelikle bizimle tanışmanın tam zamanı gelmiş. 3,boğaz köprüsü yolu ve kuzey Marmara oto yoluna yakın, yat limanı ve üniversite projeleriyle İstanbul’un yeni gözdesi haine gelen Arnavut köyde 12 ya da 24 ay taksitle hemen tapulu arsalar istemez misiniz. Arsalarımız sahibinden satılık ucuz arsalardır. Üstelik faiz, ipotek yoktur. Bizler yirmi yılı aşkın tecrübemizle müşterilerimiz olarak sizleri de aramızda görmek isteriz. Her gün düzenli olarak güncellenen web sitemizden arsalarımızın fotoğraflarına ya da fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Bizi tercih edin bütçenize göre sahibinden en uygun fiyatlarla arsa sahibi olun. Ne demişler Arnavut köyde toprağın olsun isterse saksıda olsun. Bizler gayrimenkul sektörü olarak insana değer verip büyümeyi hedef edindik. Sattığımız arsalar satışa sunduğumuz arsaların teminatıdır. Gayrimenkul alımında en güvenli adres sahibinden satılık arsalardır.

Arsa Satın Almak Hayal Mi?

Herkesin bir hayalidir ev satın almak, ama İstanbul’da daha da bir hayaldir. Her geçen zaman daha da artan ev fiyatları, hayatımızı gittikçe daha da zorlaştırıyor. İstanbul gibi bir şehirde kirada yaşamak bile büyük bir yükken ev ya da arsa satın almak nasıl mümkün olur? Sahibinden satılık arsa almak hayal mi? Arsa satın almanın ilk şartı öncelikle birikim yapmaktır. Aylık olarak elinize geçen paranın bir kısmını yastık altı yapın, fakat birikiminizi Türk lirası olarak değil döviz olarak saklayın. Kar etmese dahi zarar etmezsiniz. Ayrıca koyduğunuz birikiminizi harcamamanız için döviz olması daha sağlıklı. döviz bürolarına çok ihtiyacı olmadığı müddetçe para bozdurmaya gitmeyiz. Ben evde para tutamıyorum diyenlerdenseniz bankadan altın, döviz hesabı açtırın. Hesap işletim ücretini kesmeyen bir banka buldunuz mu tamamdır. Sonrası bakın bakalım ay ve ay nasıl birikmiş.

 

 

 

Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0850) 8403205

Copyright © 2020. Her Hakkı Saklıdır.