Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur Ücretsiz İlan Ver!

Çağrı Merkezi / (0850) 8403205

Çatalca’da Satılık Arsa

Anasayfa Yazılar Çatalca’da Satılık Arsa
Sevdiklerinizle Paylaşın

Çatalca’da Satılık Arsa

Günümüzün en büyük yatırım araçlarından bir tanesidir satılık arsalar. Zamanında alıp değerlendirip ve sonrasında satmak oldukça büyük kazançlar elde etmemize imkanlar sağlar. Bazen bir tatil beldesinde yazlık olarak kullanmak için bazen de geleceğe yönelik planlar yapmak için kullanılır. Mesela 3. Havalimanı yapılacak olan Çatalca da satılık arsa ilanları en çok rağbet gören ilçeler arasındadır. İleriki zamanlara değerlenecek olması ve şuan içinde fiyatlarının ucuz olması insanların dikkatini oldukça çekmektedir. Şehir merkezinin o kalabalığından, kirli pis havasından ve trafiğinden biraz olsun kurtulmak için sessiz sakin yerleşim yerleri daha fazla tercih edilmektedir. Hem bütçemize hem sağlımıza zararlı olan bu yerler git gide önemini kaybetmeye başlamıştır. Bu neden bile çatalca da ucuz arsaların bulunma sebebini açıklamakta. Kaliteli ve sağlıklı bir yaşamın temel anahtarı olan bu yerleşim birimleri insanların oldukça fazla dikkatini çekmektedir. Doğallıktan oldukça uzak olmak kimi insanlar için alışa gelinmiş olsa da çoğu kişiler için hiçte öyle değildir. Kendi bahçesinde kendi ürünlerini yetiştirmek isteyenler için çatalca da satılık arsa fiyatları çok uygundur.

İstanbul'da Ki Havalimanı Projesi Hangi Semtlere Yarayacak

Şehrin hızla büyüyen ve gelişmesine son hız devam etmek zorunda olan metropol bir şehir olmasından dolayı, yeni hedeflenen projelerin yanında özellikle emlakçılık sektöründe çok ani ve hızlı değişimler meydana gelebiliyor. Son zamanlara uçuşlarda yaşanan gecikmelere dayanarak iki havaalanının yeterli olmadığı açıklamalarından hemen sonra üçüncü alanında yapılacağı beklentisi sektörü oldukça etkilemiş gözüküyor. Yeni yapılacak olan havalimanının İstanbul’un kuzeyinde yapılacağı söylentileri komşu ilçelerde bulunan arsa fiyatlarında gözle görülür bir şekilde olan artışlar dikkat çekti.  Arnavutköy-Göktürk-Çatalca yollarının birleştiği kavşakta inşa edilecek olan üçüncü havalimanının bölgede bulunan ilçelerdeki gayrimenkul fiyatlarını da etkilediğini emlak satış sitelerinden emlak satış merkezlerinden görebilmekteyiz. Bu sonuca göre son bir sene içinde Arnavutköy, Eyüp ve Çatalca’daki satılık arsa fiyatlarında tam tamına yüzde 41’den başlayan yüzde 129’a kadar uzanan oranlarda değişim meydana geldi. Çatalca’da satılık daire fiyatlarında ise önemli bir değişim olmadı.

Çatalca’da Satılık Tarla

Çatalca’da satılık tarla fiyatları da oldukça cezbedici oldukça uygun ve birde onun kadar da tercih edilen yatırım araçlarındandır. Sizlerin, çocuklarınızın ve hatta torunlarınızın dahi ömürleri boyunca rahat bir hayat geçirmesi artık hiç de sanıldığı kadar zor değildir. Akıllıca yapacağınız yatırımlar sayesinde sizlerde günümüz dünyasında daha rahat bir hayat sürebilirsiniz. Sizde bu kazançlı yatırıma sıcak bakıyor ve hemen bir şeyler yapmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeyin.

Ünlü İş Adamları Çatalca’yı Üs Yaptı

Çatalca’da köprü ve havalimanı projelerinin daha adı bile duyulmadan en gözde yatırım alanları arasındaydı. Gelecek zamanda değerleneceğini hesap edip yatırım yapan ünlü isimlerin arasında profesyonel yöneticilerden, işadamlarına kadar birçok isim bulunmakta. İş Bankası’nın eski Genel Müdürü olan ve şimdi ise Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Özince, Doğuş Grubunun Başkanı Ferit Şahenk ve Hayri Kozakçıoğlu gibi birçok ünlü isim bulunmakta.

 

Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0850) 8403205

Copyright © 2020. Her Hakkı Saklıdır.