Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur Ücretsiz İlan Ver!

Çağrı Merkezi / (0850) 8403205

Emlak Danışmanlık Hizmetleri Arsa Alırken De İhtiyaç

Anasayfa Haber ve Duyurular Emlak Danışmanlık Hizmetleri Arsa Alırken De İhtiyaç
Sevdiklerinizle Paylaşın

Emlak Danışmanlık Hizmetleri Arsa Alırken De İhtiyaç

Sahibinden satılık arsa ilanlarına bakarken ya da diğer sahibinden satılık ilanlara bakarken kişiler çoğu zaman özellikle konut ve benzeri yatırım aracı durumları söz konusu ise emlakçıları geri planda bırakmaya gayret eder. Ancak hiçbir tecrübe ve bilgi birikimi gerektirmediği düşünülen arsa ve arazi alım satımlarında da emlak danışmanlık hizmetine ihtiyaç vardır, hatta özellikle arsa alım satımı konularında kullanılması gerekir denilebilir. Çünkü diğer konut ve işyeri gibi mülklerin aksine arsaların getirisi uzun vadede sağlanır ve kesinlikle satıcı açısından en iyi fiyat istenirken alıcı açısından da bütçesine ve aradığı özelliklere uygun olması gerekir.

Güvenli Bir Alışverişte Profesyonel Destek

Alıcıların çoğu ucuz fiyat beklerken satıcılar ise satabilecekleri en yüksek fiyatı isterler, ancak tartışma götürmez bir gerçek vardır ki kimse malın ederinden fazlasını ya da altını talep edemez. Her ne kadar kişisel bir bakış açısı olsa da bu durum kamuyu ilgilendirdiği için ortak bir nokta bulunur ve bu genel olarak iki tarafı da memnun edecek bir durumdur. Çatalca’da satılık arsa arayan kişilerin geneli fiyatların yüksekliğinden yakınır ancak belirlenen fiyatların altına düşülmesi arz talep eğrisini değiştireceği gibi satılma istenen mülkleri de azaltacaktır.

Yine aynı durum ilerleyen günlerde daha da değerleneceği düşünülen Arnavutköy’de satılık arsa konusunda da mevzu bahistir. Sonuçta satıcılarda yüksek diye alıcı bulamayacaklarının farkındadır ancak daha ileride de şimdikinden fazla edeceğinin de bilincindedir. Bu gibi durumlarda genel olarak belediyeler ve emlak danışmanlarının ortak çalışmaları standart taban ve tavan fiyatlar belirlenir böylece satıcı kişiler de mağdur durumda kalmamış olurlar. Kısaca gayrimenkul ile yapacağınız her alışverişte emlakçı aracılık hizmetini kullanmasanız bile bilgi birikimlerine mutlaka ihtiyaç duyulacaktır.

 

Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0850) 8403205

Copyright © 2020. Her Hakkı Saklıdır.
G-RCWSLL4QWX