Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur Ücretsiz İlan Ver!

Çağrı Merkezi / (0850) 8403205

İstanbul’da En Çok Tercih Edilen Yatırım Araçlarından Birisi Arsalar

Anasayfa Haber ve Duyurular İstanbul’da En Çok Tercih Edilen Yatırım Araçlarından Birisi Arsalar
Sevdiklerinizle Paylaşın

İstanbul’da En Çok Tercih Edilen Yatırım Araçlarından Birisi Arsalar

Arnavutköy’de satılıkarsa ilanları bu sıralarda oldukça ön planda durmakta, babadan kalma yerleri olanlar ya da çok öncelerde uygun fiyata buradan arsa alanlar şimdilerde hatırı sayılır fiyatlar ile arsalarını satışa çıkarmış durumda. Şehrin yoğun nüfusu ve çeşitli alanların yetersizliği ile sürekli büyüme halinde olan bu büyük şehirde gün geçmiyor ki yaşam alanlarına yenileri eklenmesin. Şehrin yoğun olduğu bölgelerde ev ve arsa fiyatlarının epey pahalı olduğu düşünülürse ayrıca boş arsa ve arazi bulmanın oldukçada zor olduğu düşünülürse bütçenize uygun yatırım aracı olarak şehrin kıyı kesimleri olarak adlandırılan bölgelerden arsa satın almak mantıklıdır.

İstanbul’da Sınırlı Olan Yatırım Gayrimenkul Yatırım Aracı

Böyle mega bir kentte deyim yerinde ise bir parça toprak sahibi olmak oldukça lükse kaçan durumlar halini aldı. Öyle ki bir zamanlar beğenilmeyen semtlerde şimdiki ev ve arsa fiyatları dudakları uçuklatır cinsten. Çatalca’da satılık arsa almayı düşünüyorsanız bütçenizi biraz zorlamanız gerekebilir zira Arnavutköy gibi gelişmekte olan yerler arasında istenilirken ileride değerlenecekler sıralamasına da girmeyi başarmıştır. Tabi bu demek olmuyor ki bu bahsi geçen alanlarda hiçbir yerleşim yeri yok, elbette ki hayır sadece merkeze yakın alanlara ziyade daha fazla çıplak araziye sahip.

Bu durumda genişlemeye devam eden bir şehir için beklenilmedik fırsatlar demektir, önceleri değersiz görülen arazi ve arsalar artık ederin daha fazla fiyatlı hale gelmiştir. Nüfusun çoğunluğu artık daha sakin bir yaşam için kıyılara çekilme isteyince bu tür alanlarda yer alan araziler için sahibinden satılık arsa ilanları ve talepleri de artmıştır. Her iki tarafta yer alan kişiler elbette ki öncelikli olarak kendi çıkarlarını gözetecektir ve bazen anlaşmazlıklar çıkacaktır, böyle durumlar ile karşı karşıya gelmemek adına profesyonel emlakçılar ile çalışılması her zaman için daha uygundur.

 

Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0850) 8403205

Copyright © 2020. Her Hakkı Saklıdır.