Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur Ücretsiz İlan Ver!

Çağrı Merkezi / (0850) 8403205

Satılık Arsa

Anasayfa Haber ve Duyurular Satılık Arsa
Sevdiklerinizle Paylaşın

Satılık Arsa

Bugünlerde satın almak üzere satılık arsa bakıyorsanız,  lütfen satın alacağınız arsayı yanlış yerlerde aramayın! Aracı kişiler ve firmaların birçoğu istediğiniz arsayı, ödeme imkanlarınızı değil ödeyeceğiniz komisyon miktarını göz önüne alır. Bu nedenle en az satın alacağınız arsanın fiyatı kadar bir dolu parayı da aracı kişi ya da kurumlara vermek istemiyorsanız, yapmanız gereken sanal dünyanın avantajları ile tanışmak! İnternet sitemiz, satıcılara ilan eklemeleri için, alıcılara ise o ilanları görüntülemeleri için imkan sunar. Bu sayede dünyanın her bölgesinde satılık olan arsaları birkaç tık ile görüntüleyebilir, bütçenize uygun olan arsayı yine birkaç tık sayesinde satışa sunan kişiden aracısız, komisyonsuz doğrudan satın alabilirsiniz. Bu sistem, kriterlerinizi arama motorumuza giriş yapmanız durumunda oturduğunuz bölgedeki arsaları da yalnızca sizin için gösterime sunacaktır.

Sahibinden Satılık Arsa İlanları

Her gün güncellenen sahibinden satılık arsa ilanlarını mutlaka aktif bir şekilde takip ediniz. Bu sayede yeni eklenen ilanları bile gözünüzden kaçırmazsınız. Size uygun bir ilanın olması durumunda, hemen o ilana ulaşır ve ilan sahibinin bilgilerini görüntülersiniz. Bu aşamadan sonra ilan sahibi, bir telefon kadar uzağınızda olur çünkü sitemiz yalnızca satıcılar ile alıcıların kolay iletişim kurması amacıyla kurulmuştur. Bu doğrultuda satıcı kişinin telefon numarasını internet sitemiz üzerinden bir alıcı olarak kolayca görebilirsiniz. Satıcıyla yapacağınız telefon görüşmesi, kararınızı daha net bir şekilde vermenizi sağlayacaktır. Bu nedenle mutlaka kafanızda oluşan en ufak soruları bile satıcılara sormanızı öneriyoruz.

Satılık Arsa İlanları

Bu ilanlar başka yerde yok! Sitemizde görüntüleyeceğiniz satılık arsa ilanları yalnızca sitemize özgüdür. Bu ilanları başka hiçbir yerde bulamazsınız. Bu nedenle internet sitemiz, arsa satışının en kolay yapılabildiği mecraların başında gelmektedir. Türkiye’den sahip olduğumuz birçok kullanıcı sayesinde çok geniş kategorilerde sizlere arsa satışını satıcı üyelerimiz aracılığı ile gerçekleştirebiliyoruz. Aradığınız arsayı, bizim aracılığımız ile en kısa sürede bulabileceksiniz.

Sahibinden Arsa Satın Almak

Sahibinden arsa satın almak, en güvenilir ve kârlı yoldur. Çünkü şayet arsa satın alacağınız zaman muhatabınız olan kişi o arsanın sahibi olursa, pazarlık yapmak gibi imkanlara da sahip olursunuz. Aracı kişi ve kurumlar pazarlık ihtimalini ortadan kaldıran senaryolara yoğunlaşmaktadır. İnternet adresimiz tamamen organik bir şekilde, satıcı ve alıcıyı bir araya getirme hedefi güttüğü için karşılıklı anlaşmalarınız doğrultusunda bize hesap vermeden her türlü alışverişi gerçekleştirebilirsiniz. Bu noktada bizim gördüğümüz tek işlev, sizleri birbirinizden haberdar etme işlevi olacak. Satmanız gereken bir arsa varsa lütfen yine internet adresimizi kullanabileceğinizden haberdar olunuz. İnternet adresimizde satıcı olmak için ekstra hiçbir bedel ödemezsiniz. Üye olmadan satışa sunulan arsa ilanlarına bakabilirsiniz, fakat ilan eklemek için üye olmanız gerekmektedir. Üyelik ise tamamen ücretsizdir ve kesinlikle zamanınızı almak. Birkaç dakika içerisinde gerçekleşir.

Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0850) 8403205

Copyright © 2020. Her Hakkı Saklıdır.
G-RCWSLL4QWX